Nákaza COVID-19 v MŠ !!!

Vážení rodiče,

bohužel Vás musím informovat, že v MŠ byla tento týden (28.10.) potvrzena pozitivní nákaza COVID-19 u jednoho pracovníka. SItuace byla řešena s Krajskou hygienickou stanicí Zlínkého kraje a byly zajištěny všechny rizikové kontakty. V současné době jsou v karatnéně další dvě pracovnice a čekají na výsledky testu.

Chci Vás požádat o důkladné zvážení nutnosti pobytu Vašich děti v MŠ. Vzhledem k tomu, ze ve školce není povinnost nosit ochranné pomůcky dýchycích cest a děti často bývají bezpříznakoví přenašeči, nemůžeme zaručit, že nedojde k nákaze a jejímu rozšíření. Všichni určitě sledujeme vývoj situace v mediích a ta není v současné době příliš příznivá. Věřím, že se situace brzy začne lepšit a my s vrátíme k normálnímu životu.

Přeji pevné zdraví a hodně sil.

Kateřina Koplíková

Publikováno: 31. říjen 2020